הזמנות לחתונה – מה עדיף בית דפוס או מעצב גרפי?

הזמנות לחתונה – מה עדיף בית דפוס או מעצב גרפי?

הגיע המועד בו אנו בוחרים הזמנות לחתונה. אחרי שיטוטים רבים ברחבי האינטרנט, ניתן להבחין בין שני סוגים של ספקי הזמנות לחתונה. בתי דפוס מול סטודיו  לעיצוב גרפי.

בית דפוס

יתרון:  הזמנות לחתונה במחיר  זול יחסית ומקצוענות בהדפסה. הציוד והמיכשור בבית הדפוס מקנים לו יכולת הובלה במחיר. אם נהיה מוכנים לעצב בעצמנו באופן מקוון – נוכל לחסוך כמה מאות שקלים.  

חיסרון: העיצובים דלים, וגם אם לכאורה הם רבים, לעיתים אינם מקוריים, ואינם ייחודיים ואיכותיים כפי שהיינו רוצים עבור אירוע כה חשוב ומכריע בחיינו.

סטודיו לעיצוב גרפי

יתרון: אם רוצים לקבל עיצוב הזמנה מקורי ואיכותי באמת – כדאי לשכור את שירותי/ו/ה של מעצב/ת גרפי/ת. אז נוכל לקבל עיצוב גרפי אמיתי, יוקרתי ומקורי באמת.

חיסרון: המחיר של הזמנות החתונה גבוה , לעיתים גבוה משמעותית, ממחיר הזמנות לחתונה בבית הדפוס.

חיסרון נוסף: לא תמיד המעצב יודע להפיק הזמנות חתונה שייראו טוב גם בהדפסה. לא כל צבע ולא כל מרקם מתקבל יפה בהדפסת הזמנות החתונה ויש צורך בהבנת מכשור ההדפסה בכדי למנוע פשלות.  

דוגמה

טרנד ההזמנות בשחור- לבן נראה מרהיב על המחשב, אבל מקצועני ההדפסה יספרו לכם כי לא כל סוג נייר מתאים לצבע שחור. חשוב, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מבית דפוס בכדי לחסוך לעצמנו עוגמת נפש באירוע כה מכריע עבורנו.

סכום

כדאי לאתר סטודיו לעיצוב הזמנות לחתונה השייך לבית דפוס. בסטודיו להזמנות חתונה השייך לבית דפוס אפשר ליהנות מהזמנות לחתונה יוקרתיות ומעוצבות, הזמנות שלא רואים בכל מקום, וגם ממקצוענות הדפסה ומחירים אטרקטיביים.

גלילה לראש העמוד